Jak być dobrym kochankiem? Podstawy. Komentujcie!

Jak być dobrym kochankiem? Nad tym zastanawia się pewnie wielu mężczyzn. Każdy chce być wspaniałym kochankiem, żeby partnerka była zachwycona ich życiem seksualnym. Część mężczyzn uważa zaś, że są bardzo dobrzy w łóżku i nie muszą nic zmieniać. Takie myślenie jest błędem. Trwałość związku w dużej mierze zależy od tego czy obie strony cały czas się starają pielęgnować swoją miłość. Bez pielęgnowania, zaskakiwania partnera i dbania o to żeby druga połowa była szczęśliwa jest prosta droga do rutyny, znudzenia, a w konsekwencji do rozpadu związku.

Dlatego warto starać się żeby również w życiu seksualnym nie popaść w rutynę i te same schematy. Jak być dobrym kochankiem? Na ten temat można znaleźć wiele porad w fachowej literaturze, jak i w Internecie. Dobry kochanek koncentruje się na potrzebach swojej partnerki, a nie tyko na swoich.

Warto zadbać o to, żeby w czasie zbliżenia panowała odpowiednia atmosfera. Mężczyźni nie przywiązują dużej wagi do gry wstępnej, a dla partnerki to bardzo ważne. Owszem czasami i ona ma ochotę na szybki seks, ale zazwyczaj kobieta woli dłuższy początek. Ponadto warto zmieniać miejsca i porę.

Zawsze to jakaś odmiana. Zarówno partner i partnerka lubi być zaskakiwana.  Dobrym pomysłem jest masaż erotyczny, doskonały na grę wstępną. Poza tym na rynku jest masa produktów, dzięki które pokażą jak być dobrym kochankiem. Można skorzystać z suplementów, których zadaniem jest zwiększenie doznań seksualnych.

Bardzo popularny jest Maxatin, który zwiększa ilość spermy, dzięki czemu stosunek będzie dłuższy, a orgazm większy.

maxatin
Real foto suplementu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w obrazek

Poza tym produkt ten zwiększa erekcję i sprawia, że przerwy na regenerację pomiędzy stosunkami ulegną skróceniu. Dzięki temu można zafundować swojej partnerce wieczór pełen wrażeń.

4 komentarze do “Jak być dobrym kochankiem? Podstawy. Komentujcie!”

 1. ten maxatin to od czego jest? Wieksza erekcja i wytrysk?

  Odpowiedz
 2. do pawell: ja zauwazylem ze maxatin zwiekszyl ilosc spermy, wzmocnil erekcje no i dzieki niemu szybciej powracam do formy;p

  Odpowiedz
 3. ja to kupilem jak jechalismy z moją dziewczyną na wakacje, zeby sprostać Jej wymaganiom;p i musze powiedziec, że nie narzekała wręcz przeciwnie;p

  Odpowiedz
 4. jak długo musze brac ten maxatin zeby faktycznie było wiecej spermy? no i powiedzcie czy erekcja bedzie dłuzsza?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz