Jak powiększyć penisa naturalnie? Czy długość penisa ma znaczenie? Wasze przemyślenia

Duże rozmiary penisa to marzenie wielu mężczyzn. Mały członek to dla mężczyzny powód wielu kompleksów. Wszystkie inne problemy związane z wyglądem są wstanie zaakceptować, ale małego penisa już nie koniecznie. Mimo, że według fachowej literatury wielkość członka powinna wynosić od 12 cm do 6 cm to w sporej części przypadków 15 cm nie jest długością satysfakcjonującą mężczyznę.Mały członek jest postrzegany, jako warunek czucia się prawdziwym mężczyzną, jak również, że z małym nie będzie udanego życia seksualnego. Tak naprawdę duży penis nie gwarantuje udanego życia seksualnego, a mały nie powoduje, że to życie nie będzie udane. Przeglądając Internet i różne fora można zauważyć, że sporo mężczyzn szuka sposobów jak powiększyć penisa.

Rynek oferuje duży wybór produktów, dzięki którym można powiększyć penisa. Można zdecydować się także na ćwiczenia, które pokazują jak powiększyć penisa głównie przez jego rozciąganie. Jednak dużych efektów raczej nie dadzą. Poza tym na rynku jest masa żeli, kremów, pompek i suplementów na powiększenie męskiego członka.

Istnieje tez możliwość operacyjnego powiększenia penisa. Polega na wyciągnięciu wewnętrznej części członka na zewnątrz. Za najmniej inwazyjne i naturalne metody uważa się suplementy na powiększenie penisa takie jak np. Xtrasize.

xtrasize
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w obrazek

Suplement ten należy zalecać przez minimum trzy miesiące dwa razy w ciągu dnia. Pierwsze widoczne efekty powinny pojawić się po kilku tygodniach. Oczywiście trzeba pamiętać, że członek nie powiększy się, o 100%, ale 30% jest całkiem realną wielkością.

4 komentarze do “Jak powiększyć penisa naturalnie? Czy długość penisa ma znaczenie? Wasze przemyślenia”

 1. Pare produktów powiekszających penisa juz wyprobowalem;p Według mnie najskuteczneijsze są tabletki niz kremy, czy pompki. Może dlatego, ze dzialają od wenątrz. Ja z tabletkami powiekszylem swojego członka o jakies 20 % wiec jest dobrze

  Odpowiedz
 2. Mi nigdy nie podobały sie rozmiary mojego penisa. Najpierw probowałem powiekszyc go cwiczeniami. sporo mozna ich znaleźć w necie ale nie bardzo mi pomogły. Teraz kupilem Xtrasize i zobaczymy czy sie uda

  Odpowiedz
 3. Jasne, że warto czasem sięgnąc po takie tabletki. Ale ja wcześnej spróbowałabym żelu

  Odpowiedz
 4. A sa jakies skutki uboczne tych tabletek?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz